Kornelija Grinkevičienė

Medicina lydi mane visą gyvenimą, o intensyviai ja domėtis pradėjau prieš keletą metų ir 2017 m. įstojau studijuoti kineziterapijos, 2020 m. tapau kineziterapeute.

Supratusi, jog noriu dar geriau pažinti žmogaus kūną, toliau domėjausi įvairiais alternatyviais sveikatos (tiek fizinės, tiek ir psichinės) gerinimo būdais. Taip atradau ir pati sau išbandžiau endobiogeniką, kuri mane sužavėjo holistiniu požiūriu į žmogų, objektyvumu bei diagnostiniu tikslumu. Kadangi pirmasis mano aukštasis išsilavinimas yra matematika, žinau, kad skaičiai visada sako tiesą ir, jei gebi pritaikyti teisingą formulę, klaida paprasčiausiai negalima. Tokiu objektyvumu ir pakerėjo endobiogenikoje naudojami funkcijų biologijos indeksai, kurie objektyviai (jei, aišku, pacientas tinkamai atliko kraujo tyrimus) gali atspindėti žmogaus neuroendokrininės sistemos veikimą ir nurodyti sutrikimo priežastį.

Mano supratimu, svarbiausia yra atrasti ir veikti būtent ligos ar negalavimo priežastį, o ne simptomus, tad susipažinusi su endobiogenika iš karto supratau, jog tai yra būtent tam skirtas metodas.

Pasitelkiant į pagalbą funkcijų biologijos indeksus bei anamezės ir kūno apžiūros metu surinkta informacija, bendradarbiaujant su pacientu, galima sudaryti geriausią jam sveikatinimo planą: tiek gyvenimo būdo korekcijas, tiek mitybos bei vaistinių augalų mikstūras.

Kita sritis, kuri praturtina mano endobiogenikos mokymuose įgytas žinias – psichosomatika. Suprasdama kaip neišgyventos, neįsisąmonintos sudėtingos situacijos žmogaus gyvenime gali įsirašyti į pasąmonę, galiu kompleksiškai pasižiūrėti į paciento negalavimus ir jų priežastis. Dažnai endobiogenika ir psichosomatika papildo viena kitą ir kartu gali būti galingas įrankis žmogaus sveikatai gerinti.

Svarbu pabrėžti, jog paciento motyvacija, noras pasveikti bei naujų, sveikų įpročių kūrimas yra nepakeičiami faktoriai siekiant geriau jaustis. Norint padėti savo organizmui, reikalinga kantrybė, disciplina, meilė ir pagarba savo kūnui.

Savarankiškai tai padaryti pavyksta ne visiems, kartais reikia išorinės pagalbos, paskatinimo bei vedimo. Taigi, jei esate pasiruošę pokyčiams ir norite turėti sveiką, energingą ir stiprų kūną – aš pasiruošusi jums padėti žengti pirmuosius žingsnius geresnės sveikatos link!

Išsilavinimas:

  • 2023–2024 m. Psichosomatikos pagrindai. VšĮ Endobiogenikos institutas, lektoriai: psichiatras-psichoterapeutas O. Lapinas, prof. Med. Dr. D. Serapinas, NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas A. Jarašiūnas.
  • 2023 m. Funkcijų biologijos indeksų ypatumai, jų analizė, Endobiogenikos produktų skyrimas esant onkologiniams susirgimams. VšĮ Endobiogenikos institutas lektorė gyd. Endobiogenikos specialistė J. Šukevičienė.
  • 2022 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947. Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
    Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė,Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas, biomedicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė, gyd. Jūratė Šapel, Daiva Mučinienė.
  • 2017-2020 m. Kineziterapijos studijos Vilniaus kolegijoje.
  • 1991-1996 m. Šiaulių universitetas, Matematikos-informatikos mokytoja.

Darbo patirtis:

  • Nuo 2023 m. konsultuoju klinikoje “Endobiogenika”.
  • 2020 -2023 m. privati sveikatinimo praktika.
Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: