Ausma Krupavičė

Žmogus man visada buvo pats įdomiausias gamtos kūrinys visomis prasmėmis. Ne tik jo fizinis kūnas ir fiziologiniai procesai, bet ir emocijos, psichologinė būsena ir kaip tai tarpusavyje susiję. Laikausi požiūrio, kad žmogus tai nedaloma visuma. Analizuojant įvairių sutrikimų priežastis visada norisi platesnio žvilgsnio, tikiu, kad tik tuomet galima visapusiškai padėti. 

Dirbdama gydytoja ir kaupdama klinikinę patirtį gana dažnai susiduriu su situacijomis, kai paciento visi tyrimai geri, tačiau savijauta bloga, kai simptomai kartojasi, pacientas grįžta dėl to paties vėl ir vėl. Natūraliai pradėjo kilti klausimai, o kodėl jis/ji taip jaučiasi, kas „slepiasi“ po nusiskundimais, kokios patiriamų simptomų priežastys, kaip dar galėčiau padėti. Atsakymus į šiuos klausimus radau endobiogenikoje. Manau, kad tik supratus ir išanalizavus įvairių sutrikimų priežastis, galima pritaikyti konkrečiam žmogui tinkamą individualią sveikatinimo strategiją, juk visi esame tokie unikalūs ir skirtingi. Endobiogenikoje į pagalbą ateina natūralios priemonės – vaistiniai augalai. Atrodo, pati gamta su savo turtais tiesia ranką ir yra pasiruošusi padėti.  Manau, tai yra raktas į sveikatą.

Išsilavinimas:

 • 2023–2024 m. Psichosomatikos pagrindai. VšĮ Endobiogenikos institutas, lektoriai: psichiatras-psichoterapeutas O. Lapinas, prof. Med. Dr. D. Serapinas, NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas A. Jarašiūnas.
 • 2022 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947.
  Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
  Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė,Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas, biomedicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė, gyd. Jūratė Šapel, Daiva Mučinienė.
 • 2016-2021 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, vidaus ligų rezidentūra.
 • 2010-2016 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos fakultetas, magistro diplomas, medicinos magistro laipsnis, gydytojo kvalifikacija.

Darbo patirtis:

 • nuo 2023 m konsultuoju klinikoje “Endobiogenika”.
 • nuo 2021 m. dirbu UAB „Aconitum“ gydytoja-konsultantė.
 • nuo 2019 m. dirbu UAB „Kardiolita“ vidaus ligų gydytoja konsultacinėje poliklinikoje.
 • 2018-2019 m. – dirbau Šv. Roko ligoninėje medicinos gydytoja budėjimams.
 • 2017-2018 m. – dirbau Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje medicinos gydytoja budėjimams.
 • 2016-2021 m. vidaus ligų rezidentūra VUL SK, pareigos – jaunesnioji/vyresnioji gydytoja rezidentė.
Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: