Laura Kronlachner

Nuo pat mokyklos laikų myliu žmogaus biologiją – tos pamokos buvo toks savas ir malonus dalykas, nepalyginamos su kitomis – juk nagrinėjome tai, kaip veikiame mes patys. Sprendimas studijuoti mediciną buvo natūralus, ėmiausi to su dideliu entuziazmu. Pradėjus dirbti gydytoja vadinamojoje tradicinėje medicinoje aplankė nusivylimo jausmas – ligoninė kiek priminė gamyklą, problemos dažnai sprendžiamos simptomų lygyje, o jei ir supranti, kad galėtum padėti prasmingiau – tam nėra laiko, o kartais ir žinių. Šis nepasitenkinimas vertė ieškoti kitokių būdų suprasti sveikatos problemas ir spręsti jas iš esmės.

Dirbant bei gyvenant užsienyje (Vokietijoje ir JAV) buvau nustebinta, kaip plačiai paplitusios ir į sveikatos apsaugos sistemą ten integruotos alternatyvios medicinos šakos, jas studijavau bei išbandžiau pati ir tai mane įkvėpė. Mokiausi funkcinės medicinos, ajurvedos, prisiliečiau net prie energetinės medicinos, tokios kaip BodyTalk, Reiki. Visgi labiausiai džiaugiuosi atradusi ir įvaldžiusi nuostabų metodą – endobiogeniką. Nors jis yra labai gilus, kompleksiškas ir apimantis žmogaus visumą, tačiau principai yra grįsti šiuolaikinėmis mokslinėmis žiniomis, o tai daugeliui žmonių yra labai svarbu. Šis metodas įgalina išsamiai ir objektyviai įvertinti endokrininės sistemos, mūsų organizmo valdytojos, bei autonominės nervų sistemos veiklos sutrikimus, jų silpnąsias (bet tuo pačiu ir stipriąsias!) vietas dėl kurių pasireiškia įvairūs simptomai ir ligos. Tai labai svarbu bet kokiose situacijose, o ypač tokiose, kai, tarkim, įprasti hormonų tyrimai yra normalūs ir jokios įprastinės diagnozės nustatyti neįmanoma, tačiau pacientė vis vien turi nusiskundimų. Taip pat džiugina, kad šių disbalansų korekcijai galiu naudoti klinikinę fitoterapiją, kuri yra veiksminga, o svarbiausia – natūrali priemonė, taip pat individualizuotus mitybos ir gyvenimo būdo korekcijos patarimus, skirti papildus pagal konkretų poreikį.

Kita mano, kaip gydytojos akušerės-ginekologės, aistra yra gilinimasis į moters bioritmą – moters kūno ir proto veiklos kitimus mėnesinių ciklo eigoje. Baigiau moterų neuropsichofiziologijos specialistės sertifikacijos programą ir remdamasi gautomis žiniomis bei endobiogenikos metodu noriu padėti moterims atkurti gilesnį ryšį su savo kūnu, protu bei jausmais. Tada gyventi pagal savo asmeninį bioritmą, pajusti jo galią, o ne sunkiai dirbti be gerų rezultatų tarsi nuolat plaukiant prieš srovę. Tokiu būdu sprendžiasi ir sveikatos problemos.

Jau beveik 20 metų gilinuosi į žmogų ir jo kūno procesus ir per tą laiką supratau bei pamačiau, kokia tai nepaprastai išmintinga sistema: ji nedaro klaidų, o tik siunčia mums signalus, kad kažkas ne taip, ir visada turi potencialą gyti. Bet reikia sudaryti tam sąlygas. Taigi geri diagnostikos ir gydymo metodai yra svarbus ir dažnai būtinas atspirties taškas, parama, įkvėpimas. Visada džiaugiuosi galėdama rasti problemos šaknis ir efektyviai paremti pacientes jų sveikimo kelionėse. Dar maloniau yra padėti sveikatą stiprinti ir taip ligų išvengti. Nekantrauju bendradarbiauti ir su Jumis!

P.s. Kad galėčiau pilnai panaudoti savo žinias ir įgūdžius, labiausiai į savo konsultacijas kviečiu moteris, kurių vienas iš vyraujančių ir labiausiai varginančių nusiskundimų yra susijęs su ginekologinėmis problemomis.

Išsilavinimas:

 • 2023 m. Moterų neuropsichofiziologijos programa ir sertifikacija (Her Biorhythm Organization, JAV).
 • 2021 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947.
  Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
  Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė,Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas, biomedicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė, gyd. Jūratė Šapel, Daiva Mučinienė.
 • 2013-2020 m. Akušerijos ir ginekologijos rezidentūra VU MF, VULSK Akušerijos ir ginekologijos centras.
 • 2011-2012 m. Oftalmologijos rezidentūra VU MF.
 • 2009-2010 m. Medicinos studijos Graco universitete Austrijoje per Erasmus mainų programą.
 • 2005-2011 m. Medicinos magistro studijos VU MF.

Darbo patirtis:

 • Nuo 2021 m. konsultuoju klinikoje „Endobiogenika“.
 • 2020-2021 m. dirbau gydytoja akušerė-ginekologė UAB „Medicinos sprendimai“.
 • 2020-2021 m. dirbau gydytoja akušerė-ginekologė VšĮ Centro poliklinika.
 • 2019-2020 m. dirbau gydytoja rezidentė VULSK Akušerijos ir ginekologijos centre.
 • 2015-2016 m. dirbau gydytoja asistentė (rezidentė) St. Barbara Barmherzige Brüder ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje, Schwandorf, Vokietija.
 • 2013-2015 m. dirbau gydytoja rezidentė VULSK Akušerijos ir ginekologijos centre.
 • 2012-2015 m. dirbau histologijos ir embriologijos dėstytoja Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: