Kaip vyksta konsultacija
pagal endobiogenikos metodą?

Pirmam vizitui, klinikoje besilankantis, žmogus turi būti numatęs skirti iki 2 valandų. Konsultacija susideda iš 4 etapų: apklausos, apžiūros, funkcijų biologijos indeksų apžvalgos ir sveikatinimo plano sudarymo. 

Group 95

Iki konsultacijos jūs pildote anketą, kuri padeda pirmiausiai jums peržvelgti ir prisiminti savo sveikatos istoriją. Konsultacijos metu specialistas jums užduoda papildomų klausimų remiantis šios anketos  duomenimis. Ligos atsiradimas yra glaudžiai susijęs su neuroendokrininės sistemos veikimu, tad išsamios apklausos metu specialistas siekia išsiaiškinti, kaip tas veikimas pasireiškia įvairiais simptomais.

Pasitikslinus jūsų sveikatos istoriją, specialistas jus kruopščiai ir detaliai apžiūri. Fizinis ištyrimas atskleidžia, kaip neuroendokrininės sistemos veikla atsispindi jūsų kūne, judesiuose bei elgesyje. Detali kūno apžiūra remiasi tais pačiais principais: nieko nepraleisti, viską išnagrinėti, viską įvertinti, susieti požymius tarpusavyje, kad geriau suprasti jų svarbą. Pavyzdžiui, jūsų vyzdžių reakcija į šviesą, jų išsiplėtimas, taip pat vokų reakcija, kai kišama prie veido ranka arba stebimi refleksai, suteikia informacijos apie atsaką į dirginimą. Greitas mirksėjimas gali būti aiškus ženklas, kad stipri alfa simpatinė nervų sistema. Šiame etape surinkti duomenys suteikia papildomų, reikšmingų įžvalgų vertinant jūsų funkcijų biologijos indeksus.

Kartu su jūsų sveikatos istorija, apžiūros metu surinktais duomenimis, specialistas, pasitelkdamas funkcijų biologijos indeksus, įvertina jūsų nervų sistemos ir hormonų aktyvumą bei metabolizmą. Tai yra kaip neuroendokrininė sistema paveikia kraujo elementų, fermentų ir kitų veikliųjų medžiagų gamybą, išskyrimą, mobilizaciją ir inaktyvaciją.
Funkcijų biologijos indeksai apskaičiuojami atliekant išsamią kraujo tyrimų analizę ir naudojant pagal mokslinius duomenis sudaromus algoritmus. Kitaip tariant, funkcijų biologija – tai sveikatos būklės ligų žemėlapis ir kartu įrankis, padedantis aptikti kūne slypintį disbalansą. Indeksai leidžia skaičiais (objektyviai) išsiaiškinti subtilius ryšius tarp skirtingų mūsų kūno organų ir padeda daug geriau suprasti tikrąją jūsų būklę bei parinkti tinkamas prevencijos priemones ir sudaryti sveikatinimo planą.
Ši dalis dažnai atsako žmogui į jį neraminančius klausimus dėl jo sveikatos, iškilusių problemų, pavyzdžiui, kodėl jis jaučia nuovargį ar jam auga svoris, iš kur ateina įtampa ir nerimas.

Konsultacijos metu specialistas su jumis apžvelgia ne tik jo sveikatos negalavimus bei jų šaknį, bet ir sveikatinimo būdus, ką kiekvienas žmogus turėtų integruoti į savo dienos režimą, t.y. mitybos, fizinio aktyvumo, darbo bei poilsio režimo pokyčius. Siekiamybė yra, kad žmogus iš konsultacijos išsineštų ne tik gyvenimo būdo rekomendacijas, bet ir endobiogenikos produkto receptą. Deja, priklausomai nuo atvejo sudėtingumo, siekiant parinkti tinkamiausius augalus jums, recepto parengimas gali užtrukti iki kelių dienų.

Group 95
Subtractdesine
Rectangle 3_1

Kaip pasiruošti konsultacijai?

Konsultacija bus sėkminga, jei kokybiškai jai pasiruošite. Štai ką turite padaryti, prieš atvykdami vizitui:

  • Prieš konsultaciją būtina atlikti endobiogenikoje naudojamus kraujo tyrimus (nebent konsultacija yra pakartotinė ir specialistas nurodė kitaip). Atlikite tyrimus likus ne mažiau kaip savaitę iki konsultacijos. Išsamesnė informacija apie kraujo tyrimus : 
  • Užpildyti klausimyną, į kurį nuorodą gausite el. paštu, kai užsiregistruosite konsultacijai. Klausimyne bus renkama išsami jūsų sveikatos istorija nuo gimimo iki šių dienų.

  • Apžiūros metu jums reikės nusirengti – rekomenduojame nusiprausti, vilkėti patogius drabužius. Taip pat geriausia ateiti į konsultaciją be makiažo, nelakuotais nagais, nepatartina net depiliuotis. Visa tai padeda specialistui atlikti kuo nuodugnesnę apžiūrą ir suteikia daugiau naudingos informacijos apie organizmo būklę.

  • Į konsultaciją atvykite bent 10 min. anksčiau nei numatytas jūsų vizitas – prieš susitinkant su specialistu, reikės kelias minutes skirti dokumentų užpildymui.

  • Tikėtina, kad konsultacijos metu norėsite užsirašyti arba kitaip fiksuoti informaciją, todėl rekomenduojame turėti užrašinę ar pasinaudoti telefone esančia balso įrašymo programėle.

Atvykę į konsultaciją atsipalaiduokite. Mes esame tam, kad jums padėtume ir norime jus priimti kuo šilčiau bei nuoširdžiau.

Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.