Gimiau medikų šeimoje, todėl įvairios medicininės temos, diskusijos, aktualijos mane lydėjo nuo vaikystės. Ypatingai medicina mane sudomino kai mokykloje prasidėjo biologijos pamokos, ypač žmogaus anatomijos dalis, tuomet su kiekviena diena norėjau kuo daugiau sužinoti apie žmogaus kūno sandarą, jo fiziologiją, galimybes, ryšį su gamta ir kitais organizmais. Baigus medicinos studijas, dar studijuodama rezidentūroje, labai laukiau klinikinės praktikos pradžios, kuomet galėsiu pritaikyti įgytas žinias, padėsiu pacientams su jų ligomis, mokysiu juos sveiko gyvenimo būdo, ligų profilaktikos.
Tačiau darbas poliklinikoje nebuvo toks, kaip aš įsivaizdavau: didelis darbo krūvis, trumpas konsultacijos laikas, nebuvo pakankamai galimybių įsigilinti į paciento problemą, išklausyti jo, daug administravimo, daugiau klausimų nei atsakymų, vis pasikartojančios situacijos ir grįžtantys pacientai su ligos paūmėjimais, pacientų motyvacijos stoka, nenoras dalyvauti gydymo procese, gydymas pagal nustatytus gydymo protokolus, neatsižvelgiant į kiekvieno žmogaus individualumą, savitumą.
Visa tai mane paskatino ieškoti alternatyvų, ir kaip tik tuo metu į rankas pakliuvo Dr. Jean- Claude Lapraz ir Marie–Laure de Clermint knyga “Endobiogenika. Individualizuota medicina”, kurioje radau daug sau svarbių atsakymų ir įvairių situacijų sprendimo būdų. Mane sužavėjo autorių požiūris į žmogų, kaip į nedalomą visumą. Problemos ir ligos nėra atskiriamos nuo žmogaus, ieškoma sąsajų tarp organizmo sistemų, sveikatinimo planas sudaromas individualiai, pasitelkiant į pagalbą ne cheminius preparatus, o augalus, kurie veikia švelniai ir individualiai kiekvieną organizmą.
Endobiogenika yra labai artima mano supratimui, suvokimui, požiūriui į žmogų, ligas, jų atsiradimo priežastis ir sveikatos susigrąžinimo būdus.
Išsilavinimas:
- 2022 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947.
Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė,Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas, biomedicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė, gyd. Jūratė Šapel, Daiva Mučinienė. - 2011-2016 m. Šeimos gydytojo rezidentūra, suteikta šeimos gydytojo kvalifikacija
- 2004-2011 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, medicinos studijų programa, gydytojo kvalifikacija.
- 2001-2003 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, kineziterapijos studijos.
Darbo patirtis:
- Nuo 2022 m. konsultuoju klinikoje ,,Endobiogenika“.
- 2016-2021 m. dirbau šeimos gydytoja Všį Šeškinės poliklinikoje.
- 2011-2016 m. Všį Vilniaus Universiteto ligoninė Santaros klinikos ir Vilniaus Universiteto Vaikų ligoninėje, šeimos medicinos rezidentūra.