Paslaugų kainos

Endobiogenikos specialistų konsultacijos

Kitos paslaugos

Rectangle 43

Paslaugų kainą sudaro:

Aptarnaujančio personalo kaštai

Tam, kad jūsų konsultacija su endobiogenikos specialistu praeitų sklandžiai, prie to prisideda visa komanda. Be jos darbo nebūtų galima užtikrinti sklandžios, nuoseklios ir sėkmingos jūsų konsultacijos, o klinika nejudėtų ir neaugtų.

Mes esame skaidri įmonė, neremiame šešėlinės ekonomikos ir mokame visus mokesčius. Būtent siekdami užtikrinti skaidrumą, visiškai atsisakėme atsiskaitymo grynaisiais pinigais. Todėl pas mus klientai gali atsiskaityti tik banko kortele, pavedimu arba mokėdami per Perlo terminalą.

Mūsų komandos veidas ir balsas yra mūsų administratorės. Jos pasitinka jus bei padeda endobiogenikos specialistams planuojant jų darbo kalendorių. Jos atlieka visus pagrindinius rutininius darbus, be kurių sklandi klinikos veikla nebūtų įmanoma. Tam, kad galėtume teikti saugias paslaugas ir užtikrinti maksimalią duomenų apsaugą, turime naudotis IT (informacinių technologijų) specialistų bei teisininkų paslaugomis, investuoti į kokybiškus serverius, kuriuose saugomi jūsų asmens duomenys, naudotis programomis, kurios užtikrina sklandų endobiogenikos specialisto darbą. Taip pat, jokia įmonė negali sklandžiai funkcionuoti be administracijos – vadovo, buhalterio, o šiais laikais ir marketingo paslaugų.

Endobiogenikos specialistų atlyginimas

Mūsų komanda niekaip negalėtų funkcionuoti be savo sielos – endobiogenikos specialistų –  kurie puikiai išmano ir myli savo darbą. Į savo įstaigą pritraukėme vienus geriausių Lietuvoje endobiogeniką išmanančius specialistus. Suprantame, kiek daug valandų reikia skirti mokymuisi, nuolatiniam žinių gilinimui. Todėl siekiame, kad specialistas, teikiantis paslaugas mūsų klinikoje, gautų atlygį, kuris leistų jam jaustis oriai.

Patalpų nuoma ir aptarnavimas

Tam, kad klinika galėtų organizuoti konsultacijas ir pacientų priėmimą, yra būtinos patalpos. Esame įsitikinę, kad būti jaukiose patalpose yra maloniau, todėl siekiame sukurti tokią aplinką, kuri kuo mažiau sietųsi su šalta, nejaukia medicinos įstaiga. Mūsų tikslas – kad jūs jaustumėtės kaip namie, o konsultacija nekeltų papildomo streso.

Kitos išlaidos

Klinika turi ir su kasdiene veikla susijusių išlaidų, tokių kaip administracinės priemonės: popierius, spausdintuvo kasetės. Papildomas išlaidas sudaro įvairiausios konsultacijai reikalingos vienkartinės priemonės, sutartys su išoriniais paslaugų tiekėjais, kaip pvz., medicininių atliekų šalinimo sutartys ir panašiai.

Group 96akemnukai
Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.