Yuliya Asovskaja

Visuomet žinojau, kad būsiu medikė. Esu kilusi iš gydytojų neurologų-psichoterapeutų šeimos, nuo vaikystės daug laiko praleidau ligoninėse ir poliklinikose – ir ne kaip pacientė. Todėl nuo pat paauglystės negalėjau įsivaizduoti savęs dirbant kitokį darbą.

Man ypatingai įdomūs žmonės, jų mąstysena, bendravimas. Mano pašaukimas – pažinti žmogų. Mano tikslas – užmegzti ryšį su žmogumi, atrasti psichologinę ligos pusę, suteikti pacientui informacijos, padedančios pasveikti, ir stebėti šį procesą.

Kodėl mane taip domina psichologija? Įstojusi į mediciną, galvojau, kad būsiu psichoterapeutė. Tačiau atėjus laikui, pasirinkau šeimos mediciną. Paskutinę akimirką mane įkvėpė prof. Valiaus mintis, jog būtent šeimos medicina labiausiai žvelgia į žmogaus visumą. Be šeimos medicinos, taip pat studijavau ir osteopatiją, kuri padeda suvokti ryšį tarp įvairių ligų ir organizmo vidaus struktūros (pvz.: iškrypęs stuburas spaudžia vidaus organus, diafragma negali sklandžiai funkcionuoti, dėl to sutrinka virškinimas ir t.t.).

Viskas gyvenime yra susiję ir niekas nevyksta atsitiktinai. Taip per osteopatiją atradau ir endobiogeniką. Juk nenuostabu, kad domintis, kaip apjungti visumą, endobiogenika – natūralus sekantis žingsnis. Endobiogenika man užtvirtino mintį, kad ligos ateina iš vidaus ir kad patys neteisingai sėdėdami, miegodami, nekreipdami dėmesio į kūno siunčiamus signalus, užsitarnaujame negalavimus. Bet ji taip pat parodė, kad jei padedame organizmui atsistatyti, jis pagyja pats.

Mėgstamiausia mano medicinos disciplina – prevencija. Juk ji padeda ne tik spręsti problemą, bet ir ją numatyti, užbėgti jai už akių ir galbūt jos išvis niekada neįgyti. Tokiu būdu endobiogenika sąlyginai žvelgia ir į praeitį, ir į ateitį.

Dabar endobiogenika man – tiesiog gyvenimo dalis. Ji išmokė sveikai pažvelgti į savo organizmo reakcijas, nesipiktinti dėl kažkokių jo trūkumų, o suprasti, kad gyveni su tuo, ką turi ir privalai su savimi susidraugauti. Niekuomet pacientui nerekomenduosiu to, ko nedaryčiau pati.

 

Išsilavinimas:

 • 2023–2024 m. Psichosomatikos pagrindai. VšĮ Endobiogenikos institutas, lektoriai: psichiatras-psichoterapeutas O. Lapinas, prof. Med. Dr. D. Serapinas, NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas A. Jarašiūnas. 
 • 2019 m. metų trukmės tęstinės endobiogenikos studijos.
  Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
  Lektorius Dr. Ch. Abi Chahine, Belgijos Endobiogenikos asociacijos prezidentas.
 • 2015-2017 m. tęstinės Endobiogenikos studijos.
  Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
  Lektoriai: dr. K. Hedayat, JAV Endobiogenikos asociacijos prezidentas, dr. J. C. Lapraz, Endobiogenikos pradininkas, dr. Miguel Garcia Poujol (Meksika) ir kt. 
 • 2011-2014 m. Šeimos gydytojo rezidentūra, VU.
 • 2013 m. Osteopatijos technikos biologinio balansavimo formatas, Dr. Chikurov mokykla, Kijevas. 
 • 2005-2011 m. baigtas Medicinos magistras, LSMU.

Darbo patirtis:

 • Nuo 2019 m. esu VšĮ Endobiogenikos institutas endobiogenikos mokymų programų lektorė.
 • Nuo 2018 m. konsultuoju klinikoje  „Endobiogenika“
 • 2017-2018 m. dirbau šeimos gydytoja Miesto medicinos centre.
 • 2014-2016 m. dirbau šeimos gydytoja Centro poliklinikoje.

Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: