Ramūnė Visockienė

Jau mokykloje nuo šeštos klasės žinojau, kad noriu būti gydytoja. Bet į tuometinę Kauno medicinos akademiją ( dabar LSMU ) įstojau tik iš antro stojimo. Studijų metu mano senelis susirgo onkologine liga. Tai mane paskatino pasirinkti onkologijos specializaciją. Negalėdama išgelbėti senelio, norėjau padėti kitiems žmonėms, kurie susiduria su šia sunkia, daugeliui atrodančia baisia ir pavojinga liga. Būdama jauna gydytoja labai tikėjau mokslo galia ir maniau, kad tik nauji, pažangūs vaistai, modernūs aparatai, naujos kitų gydymų metodikos gali išgelbėti žmones, susidūrusius su šia, kartais labai klastinga liga. Tuomečiu laikotarpiu nei studijų metu, nei vėliau pradėjus dirbti, nebuvo požiūrio, kad jei žmogus suserga, reikalingas kompleksinis požiūris ne tik į gydymą, bet ir į tai kaip jis gyvena, kaip maitinasi, ką mąsto ir netgi ar moka džiaugtis gyvenimu. Toliau dirbant ir kaupiant ilgametę virš 20 metų onkologės patirtį, ilgiau bendraujant su pacientais, pradėjau pastebėti, kad pasitaiko atvejų, kai žmogus pasveiksta, nors atrodo nebuvo vilties ir deja, kai tikimasi pasveikimo, vis dėlto tenka nuleisti rankas. Tai pat daug klausimų kėlė, kodėl vienas žmogus suserga, o kitas ne. Todėl pradėjau domėtis, kokios galėtų būti to priežastys. Pradėjo atsirasti daugiau informacijos, mokslinių tyrimų duomenų , kaip vis dėlto mūsų gyvenimo būdas, elgsena, net mūsų mintys įtakoja fizinę ir tuo pačiu psichinę sveikatą ir kaip viskas tarpusavyje yra susiję. Žmogaus organizmas yra bendrai funkcionuojanti, labai sudėtinga, bet protinga sistema. Jei žmogus gyventų pagal savo prigimtinę dermę, organizmas sugebėtų išlaikyti savo vidinį balansą. O onkologinė liga, kaip ir daugelis kitų ūmių ir lėtinių ligų yra ne atskiro organo, o viso organizmo disbalanso rezultatas.

Taigi prieš kelis metus į akiratį pateko knyga Dr. Jean- Claude Lapraz Indvidualizuota medicina. Sudomino labai artimas požiūris, kad kiekvienas pacientas yra individualus pagal jo organizme vykstančius fiziologinius procesus. Ir papildomai turėdami įrankį, kaip biologiniai indeksai, galime išanalizuoti ir surasti pagrindinių nusiskundimų, įvairių sutrikimų priežastis ir padėti tai sukoreguoti. Dabartiniu laikotarpiu daugelyje medicinos sričių taikomas toks požiūris – remiantis genetine analize, įvairių tyrimų duomenimis pritaikoma tikslinė terapija. O endobiogenika- yra dar vienas, moksliškai pagrįstas metodas, kuris padeda geriau suvokti, kodėl žmogus serga, kur jo silpniausios vietos, ką reikėtų jam keisti. Todėl labai džiaugiuosi, kad galėjau pažinti šį metodą ir savo žiniomis galėsiu pasidalinti su žmonėmis, kurie nori geriau suprasti savo organizme vykstančius procesus, kuo ilgiau išlikti sveikesni arba jei jau turi sveikatos problemų, supranta, kad daug ką galima pakeisti. Endobiogenikos specialistas gali parodyti Jums kelią, bet nueiti juo turėsite Jūs patys.

Išsilavinimas:

  • 2023 – 2024 m. Psichosomatikos pagrindai. VšĮ Endobiogenikos institutas, lektoriai: psichiatras-psichoterapeutas O. Lapinas, prof. Med. Dr. D. Serapinas, NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas A. Jarašiūnas.
  • 2023 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947.
    Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
    Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė, Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas.
  • 2004 – 2024m. dalyvavimas įvairiose konferencijose, kursuose, mokymuose Lietuvoje bei užsienio šalyse – ESTRO, VU, LSMU kursuose nuosekliai atnaujinant žinias ir kompetencijas. 
  • 2012 m. stažuotė Aarhuso (Danija) universitetinėje ligoninėje.
  • 2010m. stažuotė Vienos (Austrija) universitetinėje ligoninėje.
  • 2001- 2004 m. įgyta gydytojos onkologės radioterapeutės kvalifikacija.
  • 1992 – 1998 m. Kauno Medicinos universitetas, medicinos gydytojo kvalifikacija. 
 

Darbo patirtis :

  • Nuo 2024 m. konsultuoju klinikoje „Endobiogenika“.
  • Nuo 2022 m. konsultuojanti gydytoja onkologė radioterapeutė Affidea Lietuva.
  • Nuo 2021 m. konsultuojanti gydytoja onkologė radioterapeutė VŠĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.
  • Nuo 2015 m. gydytoja onkologė radioterapeutė VŠĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė.
  • 2008 – 2021 m. gydytoja onkologė radioterapeutė Šiaulių respublikinė ligoninė Onkologijos klinika.
  • 2015 – 2019 m. gydytoja onkologė radioterapeutė VŠĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė.
  • 2014 – 2020 m. gydytoja onkologė radioterapeutė Klaipėdos VŠĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras.
  • 2007/08-2007/10 gydytoja onkologė radioterapeutė Stavangerio( Norvegija) universitetinė ligoninė.
  • 2002 – 2011m. gydytoja onkologė radioterapeutė LSMU Kauno klinikos Onkologijos klinika.
Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: