Jurgita Šukevičienė, licencijuota endobiogenikos specialistė, gydytoja

Gydytoja Jurgita teigia visuomet labai mylėjusi gydytojo darbą. Tačiau ji dažnai patirdavo nusivylimą, kad dirbant klinikoje, ypač valstybinėje, pacientui vis pritrūksta laiko, lieka neatsakytų klausimų. Todėl susidomėjus endobiogenika ją labai patraukė požiūris, suteikiantis galimybę paciento organizmą interpretuoti kaip visumą, ypač dėl to, kad tai pagrįsta kraujo tyrimais, nenutolstama nuo tradicinės medicinos, o remiamasi tomis pačiomis žiniomis.

Dirbdama klinikoje „Endobiogenika“ gydytoja džiaugiasi, galėdama kiekvienam pacientui skirti pakankamai laiko ir užtikrinti, kad jam skiriami medikamentai yra parinkti individualiai. Taikydama endobiogeniką, Jurgita tikisi sėkmės net ir sunkiais atvejais, tarkime, esant onkologinėms ligomis. Šioms savo praktikoje Jurgita skiria didelį dėmesį. Sunkiais atvejais gydytoja fitoterapiją taiko kartu su įprastais gydymo būdais – chemoterapija, chirurgija, radioterapija.

Gydytoja pabrėžia, kad nėra tokio dalyko kaip „man dar nereikia pas gydytoją“. Ji labiausiai džiaugiasi, kai pacientai kreipiasi dar neturėdami rimtų ligų, tačiau jausdami bendrą diskomfortą. Tai puikus metas koreguoti gyvenimo būdą bei subalansuoti organizmo sistemas, nes taip galima užtikrinti, kad ateityje ligų bus išvengta, o ir senatvė bus ramesnė.

Jurgita nuolat stengiasi tobulėti – domisi naujausiais klinikiniais tyrimais, lankosi seminaruose, ieško mokslinių straipsnių. Gydytoja tiki, kad pats geriausias mokytojas medikui – pacientas, nes tik dėl jo gydytojas pasirengęs ieškoti tikrosios tiesos. Juk kiekvienas pacientas individualus, ir jam reikia individualaus sprendimo.

Darbo patirtis:

 • 2002 - 2009 medicinos atstovė UAB „Servier Pharma“
 • 2009 - 2011 šeimos gydytoja, Centro poliklinika, Vilnius
 • 2009 - 2018 šeimos gydytoja UAB „Medica klinika“
 • Nuo 2018 m. endobiogenikos specialistė, šeimos gydytoja „Endobiogenika“ klinikoje

Išsilavinimas ir tobulėjimas:

 • 1993 - 1999 Baigtos medicinos studijos gydomajame fakultete, Kauno Medicinos universitete
 • 1999 - 2000 bendroji rezidentūra, KMU
 • 2000 - 2002 Šeimos medicinos rezidentūra, KMU
 • 2015-2017 m. VšĮ Endobiogenikos draugija kartu su LSMU organizuotos tęstinės Endobiogenikos studijos. Lekt. dr. K. Hedayat (USA), dr. J. C. Lapraz (Prancūzija), dr. Miguel Garcia Poujol (Meksika) ir kt.
 • 2019 m. metų trukmės VšĮ Endobiogenikos draugija kartu su LSMU organizuotos tęstinės Endobiogenikos studijos. Lekt. Dr. Ch. Abi Chahine (Belgija)
 • 2021m. VšĮ „Endobiogenikos draugija“ organizuota 2020-09-11 Sveikatos ministro įsakymu patvirtinta kvalifikacijos tobulinimo programa Endobiogenika.

Narystės:

 • Endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacijos narė