Jurgita Matuizienė, masažo terapeutė

Norėjau tapti teisininke. Dirbti advokate ar notare buvo moksleivės svajone. Nepavykus po mokyklos baigimo įstoti į teisės studijas, tačiau vėliau atsiradus galimybei mokytis šios specialybės, supratau, kad, visgi, tai ne tai, kas džiugina. Ir nors įgytos teisinės žinios tiek studijuojant viešąjį administravimą, tiek teisę man padėjo ir dirbant, ir asmeniniame gyvenime, jaučiau kažkokią tuštumą ir neužpildytą savo tapatybės kertelę. Lūžis įvyko tuomet, kuomet pajutau, jog arba turiu išeiti iš darbo, arba galiu susirgti. Skelbimas internete apie MA-URI mokymus buvo tarsi varpas, pabudinęs mane ir davęs aiškų atsakymą, kad turiu juose būti, nors visiškai nieko apie tai nežinojau. Nebuvau netgi patyrusi prisilietimo meno sesijos, kas nemažai mano esamų kolegų būtent ir paskatino mokytis MA-URI.
Pasitikiu ir klausausi savo intuicijos, todėl labai aiškiai žinojau, kad šie mokslai  - yra raktas į kažką nepatirto ir to, ko ilgėjausi ( "longing" yra geras angliškas žodis šiai būsenai išreikšti). Dabar žinau, kad tai buvo vienas geriausių mano sprendimų, kuris apdovanojo tokiomis dovanomis, kuriomis dalijuosi ir su kitais. Kiekvienas MA-URI mokymus baigęs žmogus savaip papasakotų kas jam yra MA-URI. Man tai – sąmoningumo mokykla, kurioje mokysiuosi visą gyvenimą. Bene pagrindinė šių mokymų dovana – įgalinti besimokančiuosius prisidėti prie mūsų žmonijos kolektyvinio sąmoningumo augimo ir gyventi darant gerus darbus. Didžiausia dovana, kurią gavau iš šių mokslų – principas „viskas yra tarpusavy susiję“ (everythings is connected to everything). Mūsų mintys, žodžiai, veiksmai neabejotinai turi galią ir grįžtamąjį ryšį. Taip pat neturėjimas lūkesčių, išskyrus nukreiptus į save, man labai palengvina gyvenime.
Baigusi mokymus, jaučiau norą geriau pažinti žmogaus kūną, todėl baigiau masažuotojo mokymo programą, kas man padeda geriau suprasti stebuklingą žmogaus organizmo veikimą ir gerėtis jo tobulumu.
Kas man, kaip masažo terapeutei yra masažas? Pirmiausiai - tai tarpusavio ryšio užmezgimas bei saugios, patikimos erdvės sukūrimas. Prisilietimo poveikis yra ypatingas, todėl žinodama tai, liečiuosi prie žmogaus labai pagarbiai ir atidžiai. Tuomet, kai žmogus pajaučia pasitikėjimą terapeutu, įvyksta nuostabus dalykas – vieno iš laimės hormonų – oksitocino – išsiskyrimas. Ir tai įrodyta tyrimais. Galvoju, kad ne diplomai ar įvairių technikų įvaldymas yra svarbiausia masažo terapijoje. Į žmogų žvelgiu ne tik kaip į fizinį kūną, bet ir dvasinių jėgų nešėją, todėl turėdama tai mintyje, tikiu, kad prisilietimo galią ir stebuklus pajaučia kiekvienas, pasitikintis terapeutu ir norintis giliau save pažinti.
Darbo patirtis:
  • 2004-2015 m.  darbas viešajame sektoriuje.
  • 2016 m. iki dabar darbas privačiuose sektoriuose.
Išsilavinimas:
  • 1993-2003 m. Lietuvos teisės universitetas.
  • 2006-2008 m. Mykolo Romerio universitetas.
  • 2020 m. VšĮ „Art of beauty mokykla“.
Narystės:
  • MA-URI.lt asociacija.
  • Lietuvos masažuotojų asociacija.