Julija Malašauskienė, licencijuota endobiogenikos specialistė, gydytoja

Gimiau medikų šeimoje, todėl įvairios medicininės temos, diskusijos, aktualijos mane lydėjo nuo vaikystės. Ypatingai medicina mane sudomino, kai mokykloje prasidėjo biologijos pamokos, ypač žmogaus anatomijos dalis, tuomet su kiekviena diena norėjau kuo daugiau sužinoti apie žmogaus kūno sandarą, jo fiziologiją, galimybes, ryšį su gamta ir kitais organizmais. Baigus medicinos studijas, dar studijuodama rezidentūroje, labai laukiau klinikinės praktikos pradžios, kuomet pritaikysiu įgytas žinias, padėsiu pacientams su jų ligomis, mokysiu juos sveiko gyvenimo būdo, ligų profilaktikos. 

Tačiau darbas poliklinikoje nebuvo toks, kaip aš įsivaizdavau: didelis darbo krūvis, trumpas konsultacijos laikas, nebuvo pakankamai galimybių įsigilinti į paciento problemą, išklausyti jo, daug administravimo, daugiau klausimų nei atsakymų, vis pasikartojančios situacijos ir grįžtantys pacientai su ligos paūmėjimais, pacientų motyvacijos stoka, nenoras dalyvauti gydymo procese, gydymas pagal nustatytus gydymo protokolus, neatsižvelgiant į kiekvieno žmogaus individualumą, savitumą. 

Visa tai mane paskatino ieškoti alternatyvių gydymo galimybių, ir kaip tik tuo metu į rankas pakliuvo Dr. Jean- Claude Lapraz ir Marie –Laure de Clermint - Tonnerre knyga, kurioje radau daug sau svarbių atsakymų ir įvairių situacijų sprendimo būdų. Mane sužavėjo autorių požiūris į žmogų, kaip į nedalomą visumą. Problemos, ligos nėra atskiriamos nuo žmogaus, ieškoma sąsajų tarp organizmo sistemų, gydymas parenkamas individualiai, gydoma ne cheminiais preparatais, o augalais, kurie veikia švelniai ir individualiai kiekvieną organizmą. 

Endobiogenika yra labai artima mano supratimui, suvokimui, požiūriui į žmogų, ligas, jų atsiradimo priežastis ir gydymo būdus.

Darbo patirtis: 

  • 2011-2016m.  Všį Vilniaus Universiteto ligoninė Santaros klinikos ir Vilniaus Universiteto Vaikų ligoninė, šeimos medicinos rezidentūra
  • 2016-2021m. Všį Šeškinės poliklinika, šeimos gydytoja
  • Nuo 2022m. PASP endobiogenikos specialistė ,,Endobiogenika“ klinikoje
Išsilavinimas ir tobulėjimas:

  • 2001-2003m.  Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, kineziterapijos studijos
  • 2004-2011m.  Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, medicinos studijų programa, gydytojo kvalifikacija
  • 2011-2016m.  Šeimos gydytojo rezidentūra, suteikta šeimos gydytojo kvalifikacija
  • 2021m. Všį Endobiogenikos draugija organizuota 2020-09-11 Sveikatos ministro įsakymu patvirtinta kvalifikacijos tobulinimo programa ,,Endobiogenika“.
  • 2011-2022m. Holistinio ugdymo institutas, fitoterapijos pagrindai
  • 2022m. Všį Endobiogenikos draugija organizuota 2021-12-28 Sveikatos ministro įsakymu patvirtinta PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa ,,Endobiogenika“.
Narystės:

  • Endobiogeninės medicinos ir integralios fiziologijos asociacijos narė