Kornelija Grinkevičienė, licencijuota endobiogenikos specialistė

Medicina lydi mane visą gyvenimą, o intensyviai ja domėtis pradėjau prieš keletą metų ir 2020 metais tapau kineziterapeute. 

Supratusi, jog noriu dar geriau pažinti žmogaus kūną, toliau domiuosi įvairiais netradiciniais sveikatos (tiek fizinės, tiek ir psichinės) gerinimo būdais. Taip atradau ir pati sau išbandžiau endobiogeniką, kuri mane sužavėjo holistiniu požiūriu į žmogų. Mano supratimu, svarbiausia yra atrasti ir gydyti ligos ar negalavimo priežastį, o ne simptomus, tad susipažinusi su endobiogenika iš karto supratau, jog tai yra būtent tam skirtas metodas. 

Kaip tiksliųjų mokslų mylėtoją mane traukia ir endobiogenikoje naudojami funkcijų biologijos indeksai, padedantys įvertinti žmogaus vidinės terpės būklę, neuroendokrininę pusiausvyrą organizme. Jais remiantis parenkamas labiausiai žmogui tinkamas gydymas vaistinių augalų tinktūromis – kitaip tariant natūraliomis, gamtoje randamomis priemonėmis. 

Kita sritis, kuri praturtina mano endobiogenikos mokymuose įgytas žinias – psichosomatika. Suprasdama žmogaus psichiką, galiu kompleksiškai pasižiūrėti į paciento negalavimus ir jų priežastis dar ir per psichosomatinę prizmę. Dažnai endobiogenika ir psichosomatika papildo viena kitą ir kartu gali būti galingas įrankis žmogaus sveikatai gerinti. 

Svarbu pabrėžti, jog paciento motyvacija ir noras pasveikti bei naujų, sveikų įpročių kūrimas yra nepakeičiami faktoriai siekiant geriau jaustis. Norint padėti savo organizmui, reikalinga kantrybė, disciplina, meilė ir pagarba savo kūnui. 

Savarankiškai tai padaryti pavyksta ne visiems, kartais reikia išorinės pagalbos, paskatinimo bei vedimo. Taigi, jei esate pasiruošę pokyčiams ir norite turėti sveiką, energingą ir stiprų kūną – aš pasiruošusi Jums padėti žengti pirmuosius žingsnius geresnės sveikatos link! 

Išsilavinimas ir tobulėjimas:

  • 2017-2020 Kineziterapijos studijos Vilniaus kolegijoje.
  • 2019 Reiki I pakopa.
  • 2020 Psichosomatika, bazinis on-line kursas PSY2.0 mokykla.
  • 2021 Psichosomatika, bazinės praktikos on-line kursas, PSY2.0 mokykla.
  • 2021 Koučingo mokykla, ICTA Certified Trainer of Coaching, ICU Accredited Trainer of Coaching.
  • 2022 Naujoji Vokiečių medicina, on-line kursas.
  • 2022-2023 Baziniai endobiogenikos mokymai Endobiogenikos Institute, PASP endobiogenikos specialistė.