Giedrė Juškėnienė

Gimiau ir augau ne medikų šeimoje ir niekada nė nesvajojau būti gydytoja. Ši profesija man visada atrodė ypatinga, verta didžiulės pagarbos ir nepasiekiama…Nuo pat mažens buvau labai jautri, bijojau adatų, baltų chalatų, kraujo ir žaizdų, o lankymasis gydymo įstaigose keldavo didžiulę baimę ir stresą. Tuo pačiu visada troškau padėti kiekvienam silpnesniam, mažesniam ar skriaudžiamam.

Rinktis gydytojo profesinį kelią man buvo tikras iššūkis! Atėjus metui rinktis specialybę, patraukliausia iš visų man pasirodė reabilitacija, kuri visame gydymo procese tarsi uždeda taškus ant „i“ bei rūpestingai palydi žmogų į visavertį gyvenimą po sunkios traumos ar ligos.

Ilgus metus dirbant tiek ligoninėje, tiek poliklinikoje mane dažnai persekiodavo keistas jausmas, nes vieną ar kitą klinikinę situaciją matydavau kitaip nei mano kolegos. Intuityviai jaučiau, kad sėkmingam žmogaus sveikimui negana vien sudėtingos operacijos ar naujausių medikamentų, kad nepakanka susikoncentruoti į simptomą ir jo pašalinimą, kad yra dar kažkas, kas visiškai paprasta ir elementaru. Kažkas, ką šių laikų medicina, farmacija ir pažangios technologijos paliko „už borto“.

Visiškai netikėtai atradusi endobiogeniką supratau, kad tai yra kaip tik tai, ko man visą laiką trūko medicinoje. Mano profesinei veiklai endobiogenika suteikė pilnatvę ir tikrą malonumą padėti žmonėms.

Darbo patirtis: 

  • Nuo 2023 konsultuoju klinikoje „Endobiogenika“.
  • Nuo 2016 m. – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedroje esu gydytojų rezidentų vadovė/lektorė.
  • Nuo 2012 m. – dirbu VUL Santaros klinikose, Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos sk., fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

  • 2022 m. metų trukmės PASP endobiogenikos specialistų mokymo programa „Endobiogenika“, patvirtinta LR SAM įsakymu Nr. V-2947.
    Organizatorius: VšĮ Endobiogenikos institutas.
    Lektoriai: gyd. Yuliya Asovskaja, gyd. Gabrielė Barkauskienė,Indrė Skorupskienė, prof. dr. Danielius Serapinas, biomedicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė, gyd. Jūratė Šapel, Daiva Mučinienė.
  • 2006–2012 m. rezidentūros studijos, suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija, VU MF.
  • 2000-2006 m. suteikta medicinos gydytojo kvalifikacija, VU MF.

Rectangle 50

Registruokitės vizitui

Susisiekite ir atsakysime į visus kilusius klausimus bei užregistruosime vizitui pas pasirinktą specialistą.

KITI SPECIALISTAI: