Endobiogenikos specialisto konsultacija bus sėkminga tik tada, jei kokybiškai jai pasiruošite. Štai ką turite padaryti, prieš atvykdami vizitui pas specialistą:
- Prieš konsultaciją būtina atlikti kraujo tyrimus (nebent konsultacija pakartotinė ir endobiogenikos specialistas nurodė kitaip). Atvykite juos atlikti likus ne mažiau kaip 14 darbo dienų iki specialisto konsultacijos. Kraujo tyrimus galima atlikti visuose „Medicina practica laboratorija“ padaliniuose (jų sąrašą ir kontaktinę informaciją rasite https://medicinapractica.lt/kontaktai/). Prieš procedūrą siūlome iš anksto užsiregistruoti, kad sutaupytumėte laiko. Tyrimai, kuriuos reikia atlikti, nurodomi registracijos patvirtinimo laiške.
- Kraujo tyrimams taip pat reikia tinkamai pasiruošti. Prieš procedūrą perskaitykite informaciją apie tai, kaip tai padaryti. Ką pacientui svarbu žinoti prieš kraujo tyrimus?
- Kuo detaliau užpildyti klausimyną, į kurį nuorodą gausite el. paštu, kai užsiregistruosite konsultacijai. Klausimyne bus renkama išsami Jūsų gyvenimo anamnezė nuo gimimo iki šių dienų – kruopščiai jai pasiruoškite.
- Jei turite medicininių išrašų (atliktų svarbių tyrimų atsakymų, išrašų iš gydymo ligoninėje ir pan.), atsineškite juos į konsultaciją, kad endobiogenikos specialistas galėtų juos perskaityti ir su jais susipažinti.
- Prieš atvykdami į konsultaciją, sugalvokite klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti specialistui. Naudinga juos užsirašyti ir atsinešti į vizitą.
- Konsultacijos metu specialistui jus apžiūrint, Jums reikės nusirengti – rekomenduojame nusiprausti, vilkėti patogius drabužius. Taip pat geriausia ateiti į konsultaciją be makiažo, nelakuotais nagais, nepatartina net depiliuotis. Visa tai padeda endobiogenikos specialistui atlikti kuo nuodugnesnę apžiūrą ir suteikia daugiau naudingos informacijos apie organizmo būklę.
- Į konsultaciją atvykite bent 10 min. anksčiau nei numatytas Jūsų vizitas – prieš susitinkant su specialistu, reikės kelias minutes skirti dokumentų užpildymui.
Atvykę į konsultaciją, nesijaudinkite ir atsipalaiduokite. Mes esame tam, kad Jums padėtume ir visuomet siekiame pacientą priimti kuo šilčiau bei nuoširdžiau.
Atšaukus konsultaciją ir/ar perkėlus/arba neatvykus į ją likus mažiau nei 48 valandoms iki konsultacijos – bus pridedamas 20% papildomo vėlyvo atšaukimo mokestis prie jūsų būsimos konsultacijos kainos.
Du kartus perkėlus konsultacijos laiką dėl laiku neatliktų tyrimų - bus pridedama 20% papildomo darbo mokestis prie jūsų būsimos konsultacijos.
Jei į gautą SMS, kuri siunčiama likus 14 dienų iki paskirtos konsultacijos datos, negauname jokio atsakymo ir neatsakote, ir neperskambinate į 2 telefono skambučius, išsiunčiame Jums SMS žinutę į registracijos metu nurodytą telefono numerį, prašydami atsakyti, ar ketinate atlikti kraujo tyrimus konsultacijai. Negavus atsakymo per 48 valandas, Jūsų konsultaciją anuliuojame. Apie konsultacijos anuliavimą informuojame jus el.paštu, kurį pateikėte registracijai į konsultaciją metu. Ateityje registruojantis konsultacijai, jums bus pridedamas 30% papildoma neatsakingo registravimosi mokestis prie jūsų būsimos konsultacijos kainos.
Daugiau nei 3 kartus atšaukus arba/ ir anuliavus, arba/ir neatvykus į konsultaciją klinikoje teikiamoms paslaugoms registruojami būsite tik sumokėjus avansinį 40% registracijos mokestį, kuris, neatvykus į konsultaciją yra negrąžinamas. Taip pat tokio mokesčio sumokėjimas nesuteikia teisės perkelti konsultacijos kitam laikui.
Aptarnaujančio personalo kaštai. Tam, kad Jūsų konsultacija su endobiogenikos specialistu praeitų sklandžiai, prie to prisideda visa komanda. Be jos darbo nebūtų galima užtikrinti sklandžios, nuoseklios ir sėkmingos Jūsų konsultacijos, o klinika nejudėtų ir neaugtų.
Mes esame skaidri įmonė, neremiame šešėlinės ekonomikos ir mokame visus mokesčius. Būtent siekdami užtikrinti skaidrumą, visiškai atsisakėme atsiskaitymo grynaisiais pinigais. Todėl pas mus klientai gali atsiskaityti tik banko kortele, pavedimu arba mokėdami per Perlo terminalą.
Mūsų komandos veidas ir balsas yra mūsų administratorės. Jos pasitinka Jus bei padeda endobiogenikos specialistams planuojant jų darbo kalendorių. Jos atlieka visus pagrindinius rutininius darbus be kurių sklandi klinikos veikla nebūtų įmanoma.Tam, kad galėtume teikti saugias paslaugas ir užtikrinti maksimalią duomenų apsaugą, turime naudotis IT(informacinių technologijų) specialistų bei teisininkų paslaugomis, investuoti į kokybiškus serverius, kuriuose saugomi Jūsų asmens duomenys, naudotis programomis, kurios užtikrina sklandų endobiogenikos specialisto darbą. Taip pat, jokia įmonė negali sklandžiai funkcionuoti be administracijos – vadovo, buhalterio.
Endobiogenikos specialistų atlyginimas. Mūsų komanda niekaip negalėtų funkcionuoti be savo sielos – endobiogenikos specialistų - kurie puikiai išmano ir myli savo darbą. Į savo įstaigą pritraukėme vienus geriausių Lietuvoje endobiogeniką išmanančius specialistus. Suprantame, kiek daug valandų reikia skirti mokymuisi, nuolatiniam žinių gilinimui. Todėl siekiame, kad specialistas, dirbantis pas mus, gautų atlyginimą, kuris leistų jam jaustis oriai.
Patalpų nuoma ir aptarnavimas. Tam, kad klinika galėtų organizuoti konsultacijas ir pacientų priėmimą, yra būtinos patalpos. Esame įsitikinę, kad būti jaukiose patalpose yra maloniau, todėl siekiame sukurti tokią aplinką, kuri kuo mažiau sietųsi su šalta, nejaukia medicinos įstaiga. Mūsų tikslas - kad Jūs jaustumėtės kaip namie, o konsultacija nekeltų papildomo streso.
Kitos išlaidos. Klinika turi ir su kasdiene veikla susijusių išlaidų, tokių kaip administracinės priemonės: popierius, spausdintuvo kasetės. Papildomas išlaidas sudaro ir personalo kompetencijos kėlimas.
Norėdami kreiptis į endobiogenikos specialistą, visų pirma turėtumėte užsiregistruoti vizitui. Registruotis galite telefonu 870077333, el.paštu: info@endobiogenika.lt. Tuomet, likus ne mažiau nei 14 darbo dienų iki vizito, turėsite atlikti Optimalų organizmo disbalanso kraujo tyrimą. Kaip pasiruošti Kraujo tyrimui skaitykite čia. Kai atliksite tyrimą, pradėkite ruoštis vizitui pas specialistą, o kaip tą padaryti, skaitykite čia.
- Prieš kraujo tyrimus negerti ir nevalgyti 8–14 val. (atsižvelgiant į tyrimų rūšį). Svarbu prisiminti, kad sultys, arbata, kava, ypač su cukrumi, taip pat yra maistas. Leidžiama gerti tik vandenį. Nepaisant šio nurodymo, kraujo tyrimų rezultatai gali smarkiai keistis.
- Likus 1–2 dienoms iki tyrimo valgyti mažiau riebaus ir kepto maisto, nevartoti alkoholio. Jei kraujo tyrimo atlikimo išvakarėse numatoma šventė, geriau tyrimą atidėti 1–2 dienoms. Tiek vienkartinis, tiek lėtinis alkoholio vartojimas keičia kraujo sudėtį.
- Valandą iki tyrimo nerūkyti.
- Geriausia kraujo tyrimus atlikti iki 10 val. ryto, nes fermentų ir hormonų kiekiai paros metu gali svyruoti.
- Prieš kraujo tyrimą vengti kaitinimosi saulėje, fizinio krūvio (nesportuokite) ir streso. Prieš pat tyrimą patariama nusiraminti ir pailsėti 10-15 min. Tai ypač svarbu streso hormonų tyrimui (AKTH, kortizolio, prolaktino ir kt.), nes stresas didina šių hormonų kiekį kraujyje.
- Jei ruošiatės vartoti vaistus, tyrimus geriau atlikite prieš pradėdami juos vartoti arba praėjus 10-14 dienų po gydymosi jais. Sveikatinimo efektyvumui nustatyti dažniausiai kraujas tiriamas praėjus 14–21 dienai po vaistų vartojimo. Jeigu vaistų nustoti naudoti negalite, prieš atlikdami tyrimą pasitarkite su endobiogenikos specialistu.
- Nepatariama atlikti kraujo tyrimų po rentgenologinių ir ultragarsinių tyrimų, masažo, refleksoterapijos arba fizioterapijos procedūrų, o prieš imant kraują PSA ir LPSA tyrimui negalima atlikti rektalinio, veloergometrinio tyrimų, biopsijos. Tiriant PSA, patartina susilaikyti nuo lytinių santykių 48 val.
- Jei Jums neseniai buvo atlikta net ir nedidelė chirurginė operacija, pasitarkite su tyrimą skyrusiu specialistu – operacija gali turėti įtakos tyrimo rezultatams.
- Moterų hormoninių tyrimų rezultatams įtakos turi fiziologiniai faktoriai, susiję su menstruaciniu ciklu. Todėl ruošiantis lytinių hormonų tyrimui reikia nurodyti ciklo fazę ir pasitarti su specialistu, kuriuo ciklo metu geriausia būtų atlikti tyrimą.
- Tiriantis dėl infekcijų, reikia atsižvelgti į infekcijos raidos stadiją ir imuniteto būklę. Gavus neigiamą tyrimų rezultatą dar negalima garantuoti, kad infekcijos nėra. Geriausia infekcinių ligų tyrimus atlikti praėjus 21 dienai po įtariamo užsikrėtimo, kai antikūnų gamyba būna aktyviausia.
- Kraujo tyrimą patariama atlikti praėjus bent porai dienų po skrydžio.
Rekomenduojame kraujo tyrimus atlikti prieš medikamentų vartojimą: pirmiausia paimsime kraujo mėginį, o tik tada Jūs išgersite kasdienę savo vaistų porciją. Jeigu vartojami B grupės vitaminai, jų vartojimą reikėtų nutraukti anksčiau, kadangi biotinas (vitaminas B7) sąveikauja su kai kuriais tyrimų metodais. Todėl vartojant biotino preparatus, rekomenduojame kraujo paėmimo procedūrą nukelti dviem dienoms ir šiuo laikotarpiu tokių preparatų nevartoti.
Jei sirgote gripu, peršalimu, bronchitu ir t.t. Priklausomai nuo tyrimo tipo, rekomenduojama pasitarti su specialistu. Planuojant atlikti Organizmo disbalanso tyrimo paketą, reikėtų pasveikti ir po simptomų „sumažėjimo“ apsilankyti procedūriniame kabinete praėjus bent savaitei po ligos.
Kada rekomenduojama atlikti organizmo disbalanso tyrimą, jei buvo ar yra vartojami antibiotikai?
Jei tai vietiškai veikiantys antibiotikai, kraujo paėmimo procedūros atidėti nereikia (tačiau vaistus tą dieną, kai atliekama kraujo paėmimo procedūra, reikia išgerti tik po kraujo tyrimo!)
Jei tai plataus poveikio antibiotikai, kraujo paėmimo procedūrą reikia nukelti bent 2 savaitėms po užbaigto antibiotikų kurso.
Jei Jums taikoma chemoterapija, kraujo tyrimą reikėtų atlikti 7-10 dienų po chemoterapijos.
Jei vartojate antidepresantus, kraujo tyrimai atliekami įprastai, vaistų nutraukti nereikia.Kreipkitės į endobiogenikos principus išmanantį specialistą, jei Jus kankina viena ar daugiau išvardintų priežasčių arba tradicinis neduoda rezultatų:
- Auginate hiperaktyvų, padidinto jautrumo vaiką; Jūsų vaikas nevalingai šlapinasi į lovą; Jūsų vaikui pripažintas autizmas, raidos sutrikimas.
- Įvairios kilmės alergijos, astma, egzema.
- Migrena, neaiškios kilmės galvos skausmai, Laimo liga, atminties sutrikimai.
- Krono liga, skydliaukės ligos, opinis kolitas, išsėtinė sklerozė, raumenų silpnumas, celiakija, artritai, neaiškios kilmės skausmai; virškinimo sutrikimai (dirgliosios žarnos sindromas, skrandžio ligos, vidurių užkietėjimas).
- Moterų menstruacinio ciklo sutrikimai ir ginekologinės ligos, nevaisingumas, šlapinimosi sutrikimai, prostatos ligos.
- Onkologiniai susirgimai.
- Nervų ligos: nerimas, panikos priepuoliai, depresija, miego sutrikimai.
- Širdies ir kraujagyslių ligos, širdies ritmo sutrikimai.
- Paveldimos ligos.
Endobiogenikoje hormonai yra vertinami kaip pagrindiniai organizmo valdytojai. Vertinamas ne hormonų kiekis kraujyje, o jų aktyvumas. Hormonai yra aktyvūs tada, kai jie prisijungia prie ląstelės, todėl svarbus ne paties hormono kiekis, o ląstelės gebėjimas jį priimti, receptorių skaičius, hormoną pernešančio baltymo kiekis. Žinant kitus elementus (nustatomus kraujo tyrimų metu), kuriuos geba paveikti hormonai, iš jų pagal specialias formules yra suskaičiuojami indeksai, kurie ir parodo hormonų aktyvumą, balansą bei vieno hormono santykį su kitu. Tai ir yra svarbiausia mūsų organizmo reguliavimo procese.
Dažniausiai rekomenduojama pakartotiniam vizitui atvykti po 4 mėnesių nuo tada, kai pradėjote vartoti tinktūras. Tada vaistiniai augalai jau būna spėję suveikti ir galima objektyviai įvertinti tinktūros poveikį, tačiau viskas priklauso nuo problematikos, ligos ir situacijos. Kada reikėtų kreiptis kitą kartą endobiogenikos specialistas dažniausiai pasako pirminės konsultacijos metu.
- Pirminės konsultacijos kaina yra 200,00 €. Konsultacijos trukmė nuo 1 iki 2 valandų.
- Pakartotinės konsultacijos kaina svyruoja nuo 85 € (trukmė apie pusvalandį) iki 115 € (trukmė apie valandą).
Tiesioginių sutarčių su draudimo bendrovėmis nesame sudarę, tačiau draudimo išmokas gauti galite, jei Jūsų draudimo kompanija kompensuoja šias paslaugas. Po apsilankymo pas mus nepamirškite dokumentų, kurių reikės kreipiantis į savo draudimo bendrovę dėl išmokos: sąskaitos-faktūros, patvirtinančios paslaugų ir (ar) prekių pirkimą, bei dokumento, rodančio pirktų paslaugų ir (ar) prekių apmokėjimą: kasos kvito.
- Jei turite galimybę, nusiprauskite duše po šiltu vandeniu.
- Būkite nevalgę 1-2 val. iki sesijos.
- Jei jūsų plaukai ilgi – susiriškite.
- Sesijos metu nusiimkite visus papuošalus.
- Sesijos metu išjunkite telefono garsą ir vibraciją.
- iki 12 nėštumo savaitė;
- gausios vandeningos ar kraujingos išskyros;
- diabetas;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- pykinimas;
- vėmimas;
- skausminis sindromas;
- aukštas kraujospūdis;
- tachikardija;
- kvėpavimo sutrumpėjimas;
- galvos svaigimas, silpnumas;
- pakilusi temperatūra.
- pūlingi dermatitai;
- pakilusi temperatūra, bendri negalavimai;
- venų trombozė;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- onkologinės ligos;
- širdies ir kraujagyslių ligos;
- aukštas kraujospūdis.
Kontraindikacijos nugaros ir galvos masažui
- nereguliariai aukšta temperatūra ir karščiavimas;
- kraujagyslių uždegiminės reakcijos, limfmazgiu padidėjimas;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- aneurizma;
- psoriazė;
- egzema;
- aktyvi tuberkuliozė;
- smegenų kraujagyslių sklerozė;
- alerginės odos reakcijos.
Kontraindikacijos pilvo masažui
- esant gerybiniams ir piktybiniams augliams;
- esant aukštai kūno temperatūrai;
- gausios kraujingos išskyros;
- esant vidaus organų pūlingiems procesams;
- esant vidaus organu pūlingiems procesams;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- esant venų varikozei;
- esant polinkiui į trombozę;
- esant kraujagyslių ir širdies aneurizmai;
- esant kraujagyslių ir periferiniu kraujagyslių aterosklerozei.
Kontraindikacijos nugaros ir pėdu masažui
- ūmus ligos periodas;
- aukšta temperatūra;
- kraujo ligos;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- aktyvi tuberkuliozė;
- pilvo zonos organu ligos;
- onkologija;
- įvairios odos ir nagu grybelinės ligos.
Kontraindikacijos masažui po gimdymo
- karščiavimas;
- kraujo sistemos ligos;
- pūlingi procesai organizme;
- ūminiai uždegiminiai procesai kraujotakos ir limfos sistemose;
- užkrečiamos ir infekcinės ligos;
- alerginės reakcijos sukeliančios odos paviršiaus išbėrimą;
- psichikos liga su padidėjusiu jauduliu;
- sunkus širdies ir kraujagyslių sistemos, plaučiu ir kitu organu pažeidimas;
- kvėpavimo takų ligos.
Šiais, 2023-aisis buvo išleistas pirmasis žurnalas apie endobiogeniką – pažangią medicinos kryptį, kuri skirtingus gydymo aspektus sujungia į darnią visumą.
Tai pirmas ir vienintelis šalyje periodinis leidinys, kurio misija – koncentruotai ir suprantamai atskleisti esmines endobiogenikos žinias, kuriomis galėtų pasinaudoti visi: gydytojai, kiti sveikatos priežiūros specialistai, pacientai, smalsūs ir savo sveikatai neabejingi žmonės.
Žurnale rasite endobiogenikos instituto atsiradimo istoriją, veiklą ir organizuojamus mokymus; metodo kelią Lietuvoje ir pasaulyje, esminius endobiogenikos principus; interviu su endobiogenikos ambasadoriais ir medicinos srities profesionalais, temas apie psichosomatiką, judėjimą, stresą ir kt.
Skaitykite, palaikykite, dalinkitės, nes sveikas žmogus – laimingas, darbingas ir kūrybingas.
Žurnalą galite rasti internetinėje Endobiogenikos instituto svetainėje ir el. parduotuvėje: