Ausma Krupavičė, licenzijuota endobiogenikos specialistė

Jau nuo aštuntos klasės žinojau, kad noriu tapti gydytoja. Prisimenu, kai namo tempdavausi medicinos enciklopedijas iš bibliotekos, netgi mokiausi lotynų kalbos. Tas noras buvo toks didelis, kad aš tiesiog žinojau ir neabejojau, kad jis išsipildys. Neturėjau plano B, net negalvojau ką dar galėčiau daryti, studijuoti, dirbti.  Ir man pavyko. Tikiu, kad kai labai nori ir eini link to, pasaulis/visata/dievas/kūrėjas, ar kaip kitaip bevadinsi, tiesia tau kelią. Jį tiesė ir man. Ir šiame gyvenimo etape nutiesė iki endobiogenikos. 

Dirbant gydytoja ir kaupiant klinikinę patirtį gana dažnai susiduriu su situacijomis, kai paciento visi tyrimai geri, tačiau savijauta bloga, kai simptomai kartojasi, pacientas grįžta dėl to paties vėl ir vėl. Natūraliai pradėjo kilti klausimai, o kodėl jis/ji taip jaučiasi, kas „slepiasi“ po nusiskundimais, kokios patiriamų simptomų priežastys ir pan. Atsakymus į šiuos klausimus radau endobiogenikoje. 

Man patinka holistiškas ir individualus požiūris į žmogų, gilinimasis į jo istoriją, išsiaiškinimas ne tik ką skauda, bet ir kodėl skauda. Supratus ir išanalizavus priežastis, galima pritaikyti konkrečiam žmogui tinkamą individualų gydymą. Endobiogenikoje į pagalbą ateina augalai, pati gamta su savo turtais tiesia ranką ir yra pasiruošusi padėti.  Manau, tai yra raktas į sveikatą. 

Darbo patirtis: 

  • 2016 09 01-2021m. vidaus ligų rezidentūra VUL SK, pareigos – jaunesioji / vyresnioji gydytoja rezidentė.
  • 2017-03- 2018-09 – Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, pareigos – medicinos gydytoja budėjimams.
  • 2018-07- 2019-01 – Šv. Roko ligoninė, pareigos – medicinos gydytoja budėjimams.
  • 2019-11-iki dabar – UAB „Kardiolita“ vidaus ligų gydytoja konsultacinėje poliklinikoje.
  • 2021-04-iki dabar – UAB „Aconitum“ gydytoja-konsultantė.
Išsilavinimas ir tobulėjimas:

  • 2010-2016m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos fakultetas, magistro diplomas, medicinos magistro laipsnis, gydytojo kvalifikacija.
  • 2016-2021m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, vidaus ligų rezidentūra.
  • 2022-2023 baziniai endobiogenikos mokymai VŠĮ „Endobiogenikos Institutas“, įgyta PASP endobiogenikos specialistės licencija.