Šiuo metu motinystės atostogose
„Visuomet žinojau, kad būsiu medikė“, – teigia gyd. Yuliya. Kilusi iš gydytojų neurologų-psichoterapeutų šeimos, ji nuo vaikystės daug laiko praleido ligoninėse ir poliklinikose – ir ne kaip pacientė. Todėl nuo pat paauglystės negalėjo įsivaizduoti savęs dirbant kitokį darbą.
„Man ypatingai įdomūs žmonės, jų mąstysena, bendravimas. Mano pašaukimas – pažinti žmogų“, –paklausta apie tai, kas ją darbe motyvuoja, atsako gydytoja. Gydytojos tikslas – užmegzti ryšį su žmogumi, atrasti psichologinę ligos pusę, suteikti pacientui informacijos, padedančios pasveikti, ir stebėti šį procesą.
Kodėl Yuliyą taip domina psichologija? „Įstojusi į mediciną, galvojau, kad būsiu psichoterapeutė. Tačiau atėjus laikui, pasirinkau šeimos mediciną. Paskutinę akimirką mane įkvėpė prof. Valiaus mintis, jog būtent šeimos medicina labiausiai žvelgia į žmogaus visumą.“ Be šeimos medicinos, gydytoja taip pat studijavo ir osteopatiją, kuri padeda suvokti ryšį tarp įvairių ligų ir organizmo vidaus struktūros (pvz.: iškrypęs stuburas spaudžia vidaus organus, diafragma negali sklandžiai funkcionuoti, dėl to sutrinka virškinimas ir t.t.)
Per osteopatiją Yuliya atrado ir endobiogeniką. Juk nenuostabu, kad domintis, kaip apjungti visumą, endobiogenika - natūralus sekantis žingsnis. „Endobiogenika man užtvirtino mintį, kad ligos ateina iš vidaus ir kad patys neteisingai sėdėdami, miegodami, nekreipdami dėmesio į kūno siunčiamus signalus, užsitarnaujame negalavimus. Bet ji taip pat parodė, kad jei padedame organizmui atsistatyti, jis pagyja pats.“
Gydytoja Yuliya nedvejodama teigia, kad mėgstamiausia jos medicinos disciplina – prevencija. Juk ji padeda ne tik spręsti problemą, bet ir ją numatyti, užbėgti jai už akių ir galbūt jos išvis niekada neįgyti. Tokiu būdu endobiogenika sąlyginai žvelgia ir į praeitį, ir į ateitį.
Dabar endobiogenika Yuliyai – tiesiog gyvenimo dalis. Ji išmokė sveikai pažvelgti į savo organizmo reakcijas, nesipiktinti dėl kažkokių jo trūkumų, o suprasti, kad gyveni su tuo, ką turi ir privalai su savimi susidraugauti. Gydytoja niekuomet pacientui nerekomenduoja to, ko nedarytų pati – taigi, nors ji ir pasiūlys pradėti gyventi sveikai, tikrai nebars už nusižengimą nuo ritmo ar bemiegę naktį švenčiant gimtadienį.
Darbo patirtis:
- 2014-2016 m. šeimos gydytoja Centro poliklinikoje
- 2017-2018 m. šeimos gydytoja Miesto medicinos centre
- 2018 m. Kūno terapijos klinikoje užsiėmimų cikle „Judėjimas iš centro“
- Nuo 2018 m. PASP endobiogenikos specialistė, šeimos gydytoja „Endobiogenika“ klinikoje
Išsilavinimas ir tobulėjimas:
- 2011 m. baigtas Medicinos magistras, LSMU
- 2013 m. Osteopatijos technikos biologinio balansavimo formatas, Kijevas
- 2014 m. Šeimos gydytojo rezidentūra,VU
- 2015-2017 m. VšĮ Endobiogenikos draugija kartu su LSMU organizuotos tęstinės Endobiogenikos studijos. Lekt. dr. K. Hedayat (USA), dr. J. C. Lapraz (Prancūzija), dr. Miguel Garcia Poujol (Meksika) ir kt.
- 2016 m. Kraniosakralinė terapija Upledger Institute International KST1 ir KST2
- 2018 m. Psichoneuroendokrinologijos studijos, LSMU
- 2018 m. Praktinė psichosomatika osteopatijoje
- 2019 m. metų trukmės VšĮ „Endobiogenikos draugija“ kartu su LSMU organizuotos tęstinės Endobiogenikos studijos. Lekt. Dr. Ch. Abi Chahine (Belgija)
- 2019-2020m. Eneagramos praktikas ir eneagramos meistras, ICTA.
- 2020 m. psichosomatikos studijos pagal PSY2.0 metodą.
- 2020-2021 m. Transformacinis koučingas ICTA.
- 2021m. VšĮ „Endobiogenikos draugija“ organizuota 2020-09-11 Sveikatos ministro įsakymu patvirtinta kvalifikacijos tobulinimo programa „Endobiogenika“.
Narystės:
- Endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacijos narė